Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia C5 jako modem

Dobrý večer, pořebuji svuj notas připojit k netu. bylo mi doporučeno přes muj mobil nokie C5. do noteboku jsem nainstalovala pc suitl 6 a nefungovalo to. při intalaci m to hlásilo že program tuto verzi nepodporuje mám v notasu windows 7. nevite někdo co s tím.jaký rogram tam dát. připojuji se přes usb kabel. díky Renata

Ježiš Maria co vykládaš za nesouvisejíci veci,

- Wifi na notebooku nemá nic společné s užitím Nokie jak modemu, pokud je telefon pripojenej kabelem USB
- jak to múže společne fungovat když nemáš v systému ovladače pro to aby Nokie mohla být modem, vždyť jsi nedokázala nainstalovat Nokia PC Suite, nakolik jsi tam cpala historickou verzi, co nefunguje na W7.

stáhni si nds1.nokia.com, nainstaluj, pripoj svou Nokii USB kabelem, nastav režim PC Suite, klikni na ikonu "pripojit k internetu" a hotovo.

díky, ale nemusíš nikoho urážet, vím že wifi nemá nic společného s mobilem jako modem přes USB, jen sem uváděla že samotný notas se přes wifi připojí!!!!
žádnou historickou verzi jsem neinstalovala, mám to přímo ze stránek nokie!!!!
dnes jsem od lidí, kteří chtějí pomoci,né urážet zjistila příčinu proč to nefunguje. takže díky za super urážku, za pomoc v tomto případě určitě néééé

nyní jsem schválně vyzkoušela Váš odkaz, hned ze začátku to hlásí "nokia pc suitle nepodporuje verzi kterou máte nainstalovanou ve vašem počítači"
nainstalováno Wind 7
jen pro vaši info je to ta samá historická verze, kterou jsem instalovala i bez Vaší urážky!!!!!!!!!