Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalace notebooku.

zdravím všechny :-) chci si přeinstalovat operační systém na mém notebooku. A chci se zeptat jak to je pak s ovladači pro grafickou kartu atd. Třeba na pc mám ovladače na cd tak jestli se pak nainstalujou sami nebo jestli je musim někde stáhnout ?
děkuji předem za odpovědi a rady :-))

I k notebooku - podobně jako k desktopu - někteří výrobci dodávají CD/DVD se vším potřebným (nebo si "Recovery" apod. médium můžeš vypálit ze zálohy uložené výrobcem na disku v notebooku). Popřípadě si najdeš stránky výrobce notebooku a potřebné ovladače k OS stáhneš zvlášť.