Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bod obnovy nebo přeinstalace

Ahoj,na našem 2 roky starém stolním pc máme win7. Chtěli bychom ho přeinstalovat.Napadlo mi,že zkusím bod obnovy,že vrátím systém do doby kdy byl pc zakoupen,ale zjistil jsem,že žádný bod neexistuje,zřejmně toto nebylo nastaveno.Tak jsem myslel,že bych mohl zkusit reinstalaci,ale nevím jak poznám,že jsou win zazálohovaný na disku.Na notebooku je máme,tam už jsem reinstal dělal 3x,ale na pc nevím jak poznám,že tam jsou. Nebo bude lepší vložit dvd OEM verzi,co jsme dostali v obchodě a udělat přeinstalaci pomocí dvd? Raději bych jen tu reinstalaci,prosím,poraďte mi,jak to poznám.Díky M.

počítač umím zapnout a vypnout........a taky restartovat

v té správě disků si všimni, jestli máš rozdělený disk na c: (normálně se vyhrazuje jen pro systém a program files) a d: (všechna uživatelská data. bacha - plocha a její podadresáře leží na c:!)

pokud to máš inteligentně rozděleno, směle při nové instalaci c: zformátuj.

ale pokud ti zástupce "dokumenty" nebo ve w7 "knihovny" vedou na c: a ukládáš do nich soubory, při přeinstalaci o ně přijdeš.