Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena ip?

Dobrý den, nevíte jak zmenit IP abych mohl na jeden server,kde mam ban?
Mám ipban a nevíte jak změnit IP? Hot Spot Shield jsem zkoušel funguje ale není jeste nejaky zpusob?

mife, já ani ten článek z herní poradny nikdy nečet. předpokládám že je v něm napsáno, že veřejnou ip nezmění, a proxy je mu na dvě věci.

ale lamy, co se serou kam nemají a lezou za každou cenu na zabanované stránky, si myslí, že se bez nich svět neobejde, že ostatní bez nich nemůžou být.

opravdu to potrebuju

to už se rovnou mohl podepsat jako 'dement', nebo 'ten co opakovaně dělá druhým prasárny'.

když sem zabanuješ přístup radkovi, ten primitiv se z toho posere. nebude mít komu kázat, na koho plivat.
když sem zabanuješ mě, začnu si psát bložínek nebo konečně udělám něco rozumného doma.
a tazatel? tak za 15 let z toho vyroste.

Jen dodám pro tazatele, samozrrejmě ip umim změnit, ale návod ti bohuhužel nedám takovych "blbečku" jako si ty musim dennodeně řešit mám samp, cs, cod a debily co měnněj ip a pak otravujou živiot jinym lidem mam po krk.....typuju je tě tak na 14 let prostě díťe co dodat