Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Načítání Windows XP

Dobrý den,
řeším menší problém u Windows XP. Při načítání systému nebo obnovení z režimu spánku je namísto klasického progress baru vyskládáno písmeno ůůůůůůůůůůůůůůůůůůů . Ale jinak systém bez problémů načte. Zde přidávám screeny. Děkuji předem za jakoukoliv odpověď, která by vedla k řešení tohoto problému. Vláčil.
Zde obrázek

Tak jsem si zobrazil skrytý systémový soubory ve windows a v tento počítač na místním disku C: mám soubor bootfont.bin . Zaměnil jsem ho za soubor co jsem našel na 4shared a teď mi to místo ůůů vypisuje ííííí , takže stačí najít bootfont co obsahuje ty správné znaky a mělo by to fungovat :) .

Aktualizace:
Tak opraveno, stačilo ten soubor bootfont.bin smazat a již se objevují opět klasické znaky :)

Zde obrázek:
ubjkn8u5f