Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místa v síti

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně sotfwaru a zároveň internetu. Poslední týden mi asi po půlhodinovém využívání PC (někdy jde internet klidně i 3 hodiny bez problémů) spadne internet. Nejspíš to zapříčiní ''Místa v síti'' protože když je ''ztratím'' okamžitě mi přestane fungovat internet, i když členům rodiny jde bez problému. Signál chytám normálně přes anténu a modem. Nikdy sem problém se singálem neměl, i přes velké zimy (zamrzání). Přes PC se moc nevyznám takže kdyby měl někdo trpělivost mi poradit před přeinstalací windowsů budu rád. Děkuji za čas

Signál chytám normálně přes anténu a modem

odtamtud to jde do nějakého tajného routeru, nebo jak se k internetu dostávají ostatní členi rodiny, kterým to dál funguje?
ty jsi k tajnému routeru připojený kabelem nebo přes wifi?
jestli wifi - to je zabudované v notebooku nebo máš usb adaptérek?