Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plný výkon

Ahoj,

nevím čím to je, ale dneska jsem hrál BF3 multiplayer, a nevím čím to přišlo mi to že mám desně slabý výkon, přitom před týdnem jsem hrál to samé, a vše jelo v pohodě, dokonce jsem si mohl dovolit zvýšit detaili, ale dneska jsem to zapl a ani na ty nejnižší nebyl fpska přes 30... Nevíte čím by to mohlo být? zkoušel jsem to restartovat a nic se nestalo. mám to i v nabíječce na nejvyšší výkon. Jinak mám notebook Z580 lenovo, s I7čkou... hlavně neříkejte že to natom hrát nemůžu, jelikož přisáhám že před týdnem na střední detaili krásně to jelo, 40-50 FPSek

Jinak stim directem fakt něco bude, včera jsem nainstaloval nové Pro Evolution Soccer 2013 a zase dneska mi to celkem blblo, tak jsem reinstaloval directx ty které jsem tam instaloval jak jsme se otom včera bavili a zase potom to funguje jako vyměněné... tak nevím co je to za error...

Notebook?! O takovou blbůstku se musíš starat,jak o svojí mladou...jinak se ti rozválí a zkejsne... a stane se z ní líný machna,co bude držkovat i u Maria :D

To,že to je i7 je moc hezký,až na to,že i7 v Notebooku má podobnej výkon jako i3 v Desktopu (ok možná trochu přeháním ale to je fuk :P )

Chceš hrát nové hry bez problémů? pořiď si Stolní PC... z 99% máš po problémech.

Pro příště: Zkus to pročistit nějakými programy pro údržbu PC nebo se podívej do správce úloh,jestli ti něco za zády nedělá v NB bordel.

Snad to pomůže,kdyby se to opakovalo :)