Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3 adsl linky v jedné síti

Jak rozchodit 3 adsl linky(modemy) v jedné wifi síti , když adsl linky jsou stovky metrů od sebe, sít je pod stejnou ip a maskou, v cestě je několik wifi routerů. ideálně aby fungoval nějaký router-server(ve středu sítě), který by přiděloval ip(dhcp) , a tvořil cestu k adsl které je nejméně vytížené ,případně slučoval i adsl ,pokud nebudou vytížené , aby se dosáhlo větší rychlosti a propustnosti-(pokud je něco takového možné).děkuji za Vaše rady a nápady

sáhl bych taky po zeroshell linuxu, je to masakrózní routerodistro. a zadarmo, stačí jakýkoli x86 počítač (např. deska za pár korun s Atomem, výkon na úrovni drahého profi mikrotiku). Jediná větší investice je multiportová PCI síťovka.

Jinak ale spouhlas, že s pouhou znalostí "wifi routerů" to rozchodit opravdu nepůjde..