Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVG 2013

Dobrý den.
Prosím o radu.
Měla jsem nainstalovaný AVG 2012, ale počítač mi psal, že je zastaralý.
Nainstalovala jsem AVG 2013 a nyní mi to píše, že počítač není plně zabezpečen, že musím upravit nějaké hodiny. Vůbec tomu nerozumím.
Nebo mi, prosím, pora´dte, jaký program si mám stáhnout másto AVG 2013, aby mi zabezpečil plně počítač.
Moc děkuji za jakoukoliv radu.
Pěkný a pohodový den všem !

1. zkontroluj si nastavení času, pravděpodobně máš blbě nastavený datum
2. upgrade na AVG2013 není ještě nutný, funguje i verze 2011, rozdíl je v podstatě kosmetický (přidané zbytečné funkce, jiný vzhled hlavní obrazovky, u free verze změna v reklamě)