Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký HDD přidat?

Mám Segate Barracuda ATA-100 80GB/2MB cache. Chtěl bych přidat dalších 160-250GB. V nabídce jsou od Segate do 160GB s cache 2,větší pak 8 a 16MB.
Co mohu použít aby nevznikly problémy. Desku mám Albatron KX600S/Pro. Může to být 8 cache? Dík

Nejvýhodnější cena/gigabyte se mi zdají ty 250G ale koupil jsem 320.V tvém případě bych koupil SATA2 (musí jít přepnout na režim sata1-seagate a wd umí) protože až si budeš kupovat další desku nemusí už mít klasické dva IDE řadiče...