Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Set top box do 1000 Kč - jaký vybrat?

Zdravím,

končím s UPC a to díky jejich cenové politice a neserioznosti v jednání. Na internet jsem dostal slušnou nabídku a o příjem televize(bude stačit pozemní dtv) se postarám sám. Prostě bych rád zde probral pár tipů na dtv přijímač. Sám jsem prošel pár recenzí a asi nejlepší mi přišel tento: evolve-galaxy-d267453.htm
Rád si přečtu pár názorů a nebo rad na jiný přístroj max do 1000 kč.

Díky.

Lokalita. Praha 5- panelák

Změna předmětu, původně: Set top box (host)

mám doma už přes rok a půl ECG (typ nevím) s USB vstupem a naprostá spokojenost.. nahrávat umí taky dobře.. :-)
kamarádovi jsem před necelým rokem prodával Evolve Orion, co se mi válel doma a taky si nestěžuje.. :-)
doma máme ještě nějaký červený sencor a předtim nějaký noname a to je děs..

Osobně bych se settopboxu od evolve vůbec nebál, dovolím si i říct, že kvalitou jsou na tom slušně.. :-)
co se týče ECG, řekl bych, že to je hodně muziky za málo peněz. Tuším, že je to i český výrobce :-)

To není český výrobce. To je to samý, jako Sencor. Prostě z Číny přijede hromada elektroniky, přijede k tomu nákupčí té které firmy a řekne: "tuto hromadu a tuhle taky, dejte tam naše logo a pošlete to k nám". Mám doma TV CRT od Sencoru, tchán měl tu stejnou bednu, jen s nápisem ECG. Já měl doma STB od Shinelco, brácha ten samej, jen od ECG. Ovládání stejný, ovladače stejný, jen upravený logo ve firmwaru a na obalu. Jinak stejnej krám. Vyrobeno ve stejné čínské garáži.

Nechápu obligátní řešení značek. Záruka je dva roky. Já mám 3set top boxy , všechny noname, zakoupené v prvních dnech spuštění digitálu. všechny nahrávají na flešku, přehrávají z flešky a ani za jeden jsem nedal víc jak 500. Zakoupeno v akci v Makru, Globusu a tu třetí ani nevím co to byl za hi fi market. :) . Za dva roky stejně budeš kupovat novou telku. Jinak jsou dostatečně citlivé a jedlé.