Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Grafické karty

Zdravim, mám v plánu kupovat novou grafickou kartu a rozhodl jsem se buď pro tuto http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 060000001K4Z&Search=7870&SearchType=1 Případně 7850ku. Zde je můj momentální (již dost starý) PC: http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=NC133 AA s tím že graf.kartu tam mám HD 4850 1GB místo té Nvidie. Uvnitř je tenhle zdroj (vůbec nemám páru co to je za zdroj, zřejmě kvalita dost na nic) j0jwpy.jpg . Chtěl bych se zeptst jestli je potřeba něco dokoupit (jakože nejspíš jo) aby graf. karta správně fungovala a jestli ji nebude brzdit např procesor nebo RAMky.
Díky za odpovědi

začnu od konce:

Zdroj je Delta, vcelku dosti kvalitní zdroje, které se montují do Dellů a HP. Ten tvůj dá na 12V větvích 385W, což je ekvivalent kvalitního 400W zdroje. HD7850 by měl utáhnout s prstem v nose.

Počítač opravdu nepatří mezi špičku, ale je to 4-jádro a něco jako HD7850 nebo HD7870 by měl ve většině případů (her) uživit. Osobně bych volil HD7850

RAMky nic nebrzdí, to ani nemohou, pokud máš ale 32-bit OS, připrav se, že ve Windows bude dostupných jen 2-3GB RAM