Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna hp deskjet 2050a

Mám problém s touto tiskárnou,mám windows 7 home premium 64bit, postupoval jsem podle návodu instalace ale instalace nebyla dokončena, zasekne se u zapojte usb kabel, tiskárnu to načte, a začnou se instalovat ovladače, naistaluje se složené zařízení usb, hp deskjet 2050 j510 series (usb), podpora tisku přes sběrnici usb ale HPDeskejt 2050 j510 series - nezdařilo se.Scanovat do pc jde, ale nejde vybrat tiskárnu pro tisk, a v ovladacích panelech se hlasí s vykřičníkem. Ve správci zařízení žadný vykřičník není. Zkoušel jsem stahovat i software a ovladače z hp.cz ale stále ten samý problém, zkoušel jsem i nainstalovat ovladače, restartovat ale to samé, nevím co s tím. Když jsem zkoušel instalovat tiskárnu na windows vista 32bit tak to bylo bez problémů a hned. Děkuji za každou radu

Dobrý den,
vlastním tiskárnu HP Deskjet 2050 J510(print scan copy). Na výzvu jsem vždy provedla aktualizaci, ale po ní se změnila i barva stránky s nabídkou funkcí z černé na bílou na které bohužel už není nabídka kontroly inkoustu v tiskových kazetách. Prosím o radu kde
bych tento údaj mohla najít nebo se vrátit na původní verzi. Děkuji předem za pomoc.