Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Palm reader

Chcel by som sa opytat ci nepoznate stranku kde by som tento program na e-books mohol stiahnut hladal som vsade ale vsade mi len nejde otvorit alebo to je v cudnej forme :-(

Já na palmu čtu v

Mobipocket Reader (Doc, Mob) - velmi komfortní program, který lze kromě prohlížení e-knih využít také pro stahování tzv. e-news (prohlížení internetu offline, něco jako AvantGo kanály). Kromě svého vlastního formátu umí prohlížet také dokumenty ve formátu Doc. Pro e-knihy doporučujeme a preferujeme právě tento prohlížeč.

adresa s tímto textem
www.palmknihy.cz

a nikdy jsem neměl problémy, naopak pouze samé blémy.