Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úkloník a poznámky na androidu

ahoj,jaké poznámky nebo úkolník používáte na androidu?Byl jsem zvyklý na sonyericcson C510.Tam bylo tohle primitivně jednoduché,jen napsat poznámku,datum,čas.A hotovo.Česky a pro blbce.Žádný priority,připomenutí po x čase,synchronizace s googlem,.......a jiný kraviny. Zkusil jsem snad 15 věcí z google play,ale asi jsem blázen já,nebo vývojáři.To fakt nic není promitivního jako na tom mým starým mobilu? :-)J.

ještě jsem si vzpomněl: občas používám ty předinstalovaný papírky na plochu,ale ty mi neupozorní.Zkusil jsem i ten jejich kalendář,ale ten zase upozorní kdy chce.Nějaké upomínky vůbec neoznámí,a to to nastavuju pořád stejně. Ach jo :-)

všen moc děkuji,pro mě nejlepší je ten AK notepad,to je přesně to co jsem hledal.Moc díky. A náhodou nějaké stejně primitivní počasí by nebylo?Na google play si nějak nemohu vybrat....jen instaluju a odinstalovávám všechny možný,ale vy určitě máte něco fajné jako ten AK notepad :-) J.