Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o radu - herní notebook a hry!

Zdravím, prosím Vás, mám dotaz hodně velký, prosím Vás o co nejrychlejší odpověď :) Mám nový notebook asi od školního roku : http://www.czc.cz/dell-inspiron-7720-stribrna_2/11 0635/produkt A je to notebook herní, a mají mi jít hry jako je Hitman Absolution, Assassins Creed 3 bez sekání naplno :// Ale nejde to AC 3 my jde na nejmenší detaily a malinko se mi seká, Hitman mi jede na nejmenší detaily a přeskakuje mi obrazovka jako by blikalo světlo ve tmě, zapínalo se a vypínalo se ... prosím Vás, mělo by mi to jít na plno ty hry, prosím Vás co mám udělat aby mi ty hry fungovaly normálně ? :/ Je to strašné, uplně mě to štve :/ .. Děkuji :) Hry mám originální obě dvě :)
Zmena predmetu, pôvodne: Prosím o radu ! (los)

tak ten Hitman zrovna používá nový vlastní engine, který asi není optimalizovaný pro ntb grafiky, můžeš třeba zkusit aktualizovat ovladače grafiky či se to zlepší.

Příteli, naletěl jsi jako spousty jiných. Herní notebook v téhle cenové kategorii neexistuje, pokud se tím myslí hraní nejnovějších graficky náročných her.

Herní notebook je nesmysl. Za cenu opravdu herního notebooku pořídíš nadupaný a výkonnější stolní PC a normální NB k tomu.

S tím musím souhlasit herní stolní počítač koupíš o polovinu levněji a je nadupanější.. nejhorší na notebooku je že se nedá pořádně updatovat.. A hlavně spostu NOVÝCH náročnějších her není podporovaná na notebooky.. jinak zkus přetaktovat procesor jestli to půjde.. ale moc to nedoporučuji..

herny book za 23 tisic? s GT650M? dobre si pobavil. Zabudni na plynule hranie novyh hier na maximum, neviem kto ti take kraviny povedal. Chod mu dat facku. Herne booky stoja 50+ tisic, na to sa kludne mozes vykaslat, za 30tisic ma herne pc ktore rozbehne nove hry (takmer) na full.