Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win z externího disku - mohou tam být i jiné soubory?

Zdravim vespolek,
mám na vás takový dotaz. Když instaluju Win z externího HDD, je možné, aby se tam nacházely i jiné soubory než ty co jsou zapotřebí k instalaci? Nemam už totiž žádné DVD a jediná možnost je HDD, na kterém mam důležitá data, která nemůžu odstanit.
Díky moc za odpověď.

Změna předmětu, původně: Instalace Win (host)

Jaky naval psychozy ta nuti k instalacii Win8?

mám podobný dotaz: jaký nával psychózy tě nutí k představě, že potřebuješ ovladač cd/dvd?
pokud umíš instalovat windows, víš že obvykle potřebuješ driver chipsetu základní desky - a ten už ovladač konkrétního hw řadiče obsahuje. ovladač dvd je pak součástí normální instalačky windows.