Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí systému

ahoj,
hraju fifu nebo jsem i na netu a někdy se mi stane, že mi naskočí např. žluta obrazovka z proužkama a musím to restartovat čím to je??
sekne se to jak se říká¨natvrdo¨.
Před týdnem jsem přeinstaloval system.
Mám:Windows 7
ATI Radeon HD 5700 Series
díky za radu.

Otázka - "... čím to je??"
Odpoveď - "Před týdnem jsem přeinstaloval system".

Dnes systém preinštaluje, kde-kto ako na bežiacom páse, ale tým to nekončí... To najdôležitejšie ešte len prichádza:
1. Inštalácia správnych ovládačov
2. Nastavenie systému.