Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na jiném PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat:
Moje sestra má počítač na kterém má internet přes kabel kde Ip adresu má přes DHCP automaticky. A já bych chtěl vědět, jak to mám udělat, aby když napojím její internetový kabel do svého notebooku, aby mi šel internet. Nechci abychom měli internet oba, jen jeden a když bych jí potom ten kabel vrátil, tak by ho zase měla ona. Předem Děkuji za pomoc.

Nechci kupovat wifi router, jelikož tam budu 2 dny. Chci jen vedět, proč mi nefunguje internet když vezmu její kabel a dám ho do svýho notebooku. Ona jednou měla taky takový problém, když si kabel dávala ze svýho pc do notebooku a taky jí to nefungovalo, tak si zavolala nějakýho profíka a říkala že napsal do příkazovýho řádku jednu větu a už to šlo, ale já na to za boha nemůžu přijít.