Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno na poradni sa mi prestali zobrazovat obrazky

z nicoho nic sa mi v opere (najnovsej) prestali zobrazovat na poradni obrazky. v ie idu v pohode. nastavenie som nemenil. cache som skusal vycistit aj menit nastavenia a nepomohlo. uz som dokonca po tyzdni restartol aj nb. downgradovat sa mi nechce. a bez tych obrazkov mi to vadi. robi mi to na celej poradni. na inych strankach som si to zatial nevsimol

diky moc to som ani nevedel ze tam nieco take je. hladal som len cez pravu mys ci mam vsetko zapnute mal som a nakoniec to bolo ze som mal zapnute len zobrazovanie cache obrazkov. kedze cache som vymazal nemalo sa zobrazovat asi co.
kazdy den sa naucime nieco nove ze;o)?. btw je zaujimave ze sa mi to zo 40 tabov ktore mam v opere dialo len na poradni. asi ma specificky zdrojovy kod ze los;o)?