Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi otevřít Email

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč mi nejde otevřít Email. Zadám jméno, heslo a přihlasím se a ukáže mi to Chyba kódování obsahu a tento text:
Stránka, kterou se snažíte načíst, nemůže být zobrazena, jelikož server používá neplatný či nepodporovaný způsob komprimace dat.

Prosím o radu díky.

E-mailový klient (též nazývaný poštovní klient či Mail User Agent) je počítačový program, který slouží k přijímání či odesílání elektronické pošty.

Webové rozhranie - otvoríš prehliadač a tam sa prihlásiš priamo na stránke.

Poskytovateľom e‑mailových služieb je zvyčajne poskytovateľ internetových služieb (ISP), ale môže ním byť aj zamestnávateľ, škola alebo nezávislý poskytovateľ ponúkajúci e‑mailové kontá POP3 alebo IMAP.

Ach jo, zase aby člověk z tazatele tahal informace jak z chlupatý deky:
1. Jak přistupuješ k e-mailu: z prohlížeče, nebo z poštovního klienta (např.Outlook)?
2. Co znamená "nemohu se dostat" - vypíše to nějakou chybovou hlášku? Jakou (prosím přesně, ne přebásněnou verzi)?