Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ethernet Controller

Dobrý den, nainstaloval sem si windows 8 Pro 64-bit a nemůžu se připojit k síti. V Device Manager mam u Ethernet Controller vykřičník a píše mi to "The driver for this device are not installed. (code28)" zakladní desku mám MS-7360 a siťovou kartu Realtek PCIe GBE Family Controller. Nevíte čím by to mohlo být ??

PCI Wifi karta, ktora ma integrovanu antenu, je na stolnom PC nezmysel.
Antena sa nachadza v oblasti najvacsieho elektromagnetickeho smogu od zdroja a celeho PC. Okolo sa nachadza splet kablov a PC (teda aj antena) je vacsinou par cm od steny (zdi) a tak v smere prijimu "zavadza" plechova bedna PC.

nainstaloval sem si windows 8 Pro 64-bit

Na tvoju D-Link DWL-510 som nenasiel jediny 64-bitovy ovladac (bez ohladu na verziu Win)

Na "staticke" PC je stejne Wifi hovadina. Pripoj kablom a Wifi pasmo pre mobilne zariadenia (telefon, notebook ...) si zbytocne nazatazuj stolnym PC.