Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstaveny mikrofon

Ahojte
Mam problem s mikrofonom,do reprov ide hlas ale to je konecna,nevie mi ho nahrat win .a softver k webovej kamere iba ak do mikrofonu hucim aj to slabo, pri testu nastavenia mic. sa nehybe ani to farebne pole a hlas nebol rozpoznany, vo vlastnostiach nemam moznost v zazname hlasu kolonku UPRESNIT ,celkovu hlasitost mam na plno aj mic.,zvukovka je realtek HD audio co ma managera a ten rozpoznava napojenie mikrofona, vyzera to ze Windows to ma cele odstavene,ale kde?

Spust mixer, v nastaveniach pre prehravanie (to co sa ti zobrazi hned po spusteni mixera) mikrofon vypni, prepni si mixer na nastavenia na nahravanie (v menu mixera alebo niekde to tam musis vidiet v mixeri) a zaskrtni si tam ze nahravat z mikrofonu, prip. ak tam mas doplnujuce nastavenia a mic je slabo tak zaskrtni +20dB (mic boost) apod.