Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace Windows 7

Zdravím, chtěl bych přeinstalovat Windows 7. Mám ten Windows který mám teď nějak vymazat, nebo stačí jen vložit CD do mechaniky a nainstalovat ??? Ptám se abych tam ten Windows 7 neměl třeba dvakrát :D

Keďže sa pýtaš tak ako sa pýtaš - predpokladám, že nemáš s inštaláciou OS žiadne skúsenosti a v oblasti pc si "len bežný užívateľ"...

Nainštalovať OS dokáže aj cvičená opica, tým to ale nekončí - inštalácia ovládačov, nastavenie systému atď.

Trúfaš si? Tušíš o čom píšem? Ak nie, zver to niekomu, kto sa vyzná lepšie.