Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP

Ahoj dnes jsem byl na počítači a nějak jsem vlezl do ovládací soubory pak do uživatelské účty a nějak jsem zrušil účet a ted se mi nejde přihlásit do sistému windows XP prosím poradte Děkuji moc

Předmět Autor Datum
*ovládací panely nový
antus 01.12.2012 17:49
antus
Přihlas se jako Administrátor a vytvoř si nový účet. nový
Wikan 01.12.2012 17:50
Wikan
prosím napiš mi jak se mam přihlásit jako administrátor?(promin já se moc v počítačích nevyznám) nový
antus 01.12.2012 17:53
antus
http://www.wikihow.com/Login-to-Windows-XP-as-the- Administrator nový
Wikan 01.12.2012 18:01
Wikan
To mi nejde taky mam tam : uživatelské jméno: heslo: připojení k: a v tom připojení k mam KOUBOVSKA… nový
antus 01.12.2012 18:05
antus
Víš já mam ještě ten windows starej takže se mi tam zobrazí hned ta přihlašovací stránka nový
antus 01.12.2012 18:13
antus
V tom případě napiš do jména Administrator a zmáčkni Enter. nový
Wikan 01.12.2012 18:15
Wikan
Píše mi to: Přihlašovací zpráva Systém vás nemohl přihlásit.Ujistěte se, že uživatelské jméno a dom… nový
antus 01.12.2012 18:18
antus
V tom případě budeš potřebovat znát heslo administrátora. Pokud ho neznáš, tak máš velký problém. nový
Wikan 01.12.2012 18:19
Wikan
Aha... čiže nejak ovl.panely, potom nejak už.účty, potom nejak zrušil účet... Toto Ti nejak neverím… nový
pme 01.12.2012 18:12
pme
prosím poradte mi ten počítač mam od mamky nový
antus 01.12.2012 18:14
antus
Doprčic to je opravdu velký problém. Prosím nevíš jak ho mam zjistit?? nový
antus 01.12.2012 18:21
antus
Opýtaj sa mamky, tá ho bude vedieť... Ja hádať heslá nedokážem... nový
pme 01.12.2012 18:23
pme
Ta ho určitě neví protože ho dostala Co teda mam s tím dělat?? nový
antus 01.12.2012 18:25
antus
Svěřit ho do rukou odborníkovi. nový
Wikan 01.12.2012 18:30
Wikan
Znám pána kterej mi opravuje počítač když mi např. spálí grafická karta ten by to mohl vědět? nový
antus 01.12.2012 18:34
antus
Možno to budeš vedieť aj Ty, keď si mal PC zapnuté - musel si sa nejako prihlásiť a keď si zrušil úč… nový
pme 01.12.2012 18:40
pme
Netuším, co by mohl nebo nemohl vědět, ale za pokus by to stálo. nový
Wikan 01.12.2012 18:42
Wikan
díky moc za rady poslední
antus 01.12.2012 18:43
antus

Aha... čiže nejak ovl.panely, potom nejak už.účty, potom nejak zrušil účet...

Toto Ti nejak neverím, nehraj sa na blbečka!

Opýtaj sa mamky, tá ho bude vedieť... Ja hádať heslá nedokážem...

Možno to budeš vedieť aj Ty, keď si mal PC zapnuté - musel si sa nejako prihlásiť a keď si zrušil účet (netuším ako sa dá zrušiť účet práve prihláseného užívateľa)...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru