Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovanie cez Torrenty

Ahojte,chcem sa spytat,ci niekto mi nevie poradit,ze preco mi pri stahovani vacsich kompilacii,napr viac nez 1GB dosahuje max rychlost stahovania 6kbs a menej?Mam net cez kablovku 512kbs.To iste je napr aj na eMule,tam to je este horsie,tam sa pohnu veci asi za cely 2x na par minut a potom zas nic.

Abys tahal rychle, potrebujes mit k dispozici hodne zdroju (pocitacu, od kterych tahas), ktere maji rychle pripojeni.
Pokud tam bude pouze jeden, ktery navic soucasne stahuje 20 dalsich veci, tezo od nej budes stahovat rychlosti pres 100kbs. Naopak otatni si budou pochvalovat, jak jim to od tebe pekne svisti ;-)

jj. Blbost některch "sdílečů", kteří nasdílí celý disk je věčná. Schválně dporučuju zkusit, kolik certifikátů do homebankingu Komerční Banky člověk najde. Já jich tuhle našel asi 20. 3 lidi měli hned vedle TXT/DOC soubor s hesly.

Kdybych byl evil hacker (i když v tomto případě se zdráhám toto označení použít, hledat umí i 5-leté děcko), tak mám žně.

BTW: všem těm jedincům jsem poslal varování, že sdílejí citlivá data, nicméně několik jich vůbec nezareagovalo.. :x: