Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava

ASUS M5A78L LE - AMD 760G - Základní deska osazená paticí AM3+, HyperTransport 3.0 až 5.2 GT/s, podpora pro dvoujádrové i čtyřjádrové procesory, čipset AMD 760G (780L)/SB710, 4x DDR3 až 2000(O.C.) Mhz, maximálně 16 GB, 1x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 3x PCI, 7.1 audio, 6x SATA 3Gb/s (RAID 0,1,10,JBOD), 1x UltraDMA 133, 10x USB 2.0 (4x zadní panel), GLAN, ATX.

AMD Athlon II X4 651 - Čtyřjádrový 64bitový procesor, pracovní frekvence jader 3.0GHz, Cache: 4x 128kB L1 + 4x 1024kB L2, 32nm SOI výrobní proces, platforma Socket FM1, TDP 100W.

RAM 1333MHz 16GB (nebo 1333MHz 4x4GB?)

Sapphire HD 2600 XT 512MB, PCI-E - ATI HD 2600XT čipset, DDR3 paměti, 512 MB, PCI-E 16x, 120 stream procesorů, 2xDVI, DirectX 10 ( Takt GPU na 900MHz, takt ram na 850MHz)

Grafická karta pár dnů bude muset počkat.
Processor zatím tento bude na pár měsíců(cca rok) stačit.

Doporučíte mi nějaké alternativní komponenty v Této cenové kategorii ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Chýba Ti zdroj, hdd, bedňa, CD/DVD mechanika, monitor, klávesnica, myš... - máš? Zostavíš si to sám,… nový
pme 01.12.2012 19:16
pme
Zdroj mám kvalitní 450W, hdd mám, mechaniky nepoužívám, monitor, klavesnici, myš mám. Jedná se vícem… nový
Dr1v3R 01.12.2012 19:19
Dr1v3R
V tom případě je tenhle výběr komponent katastrofa. A ten "kvalitní 450 W" je konkrétně jaký? nový
Wikan 01.12.2012 19:20
Wikan
o "katastrofě" to slyším rád i nerad, paměti mne budou stát 600. Poraď nějaké tvé alternativy?Díky nový
Dr1v3R 01.12.2012 19:22
Dr1v3R
Kolik do toho chceš dát? nový
Wikan 01.12.2012 19:24
Wikan
Mno základka tam je za 1100 CPU za 1500 ramky za 600 kupuju zítra. --- 4x4gb nebo 1x16gb? - vyplatí… nový
Dr1v3R 01.12.2012 19:29
Dr1v3R
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_15Z50 11AN001 8 GB bude stačit s hodně velkou rezervou.… nový
Wikan 01.12.2012 19:47
Wikan
Díky. Získám intelem víc ?Větší potencionál budoucích úprav ? nový
Dr1v3R 01.12.2012 20:04
Dr1v3R
U té AMD sestavy je možnost upgradu prakticky nulová. U téhle tam klidně můžeš dát i7. nový
Wikan 01.12.2012 20:06
Wikan
gigabyte-p61a-d3-d300078.htm http://www.czc.cz/intel-pentium-g645/113797/produk t Co takto ? - proce… nový
Dr1v3R 01.12.2012 20:25
Dr1v3R
Znát to bude. Kromě toho má G860 ještě lehce vyšší frekvenci. Ušetřených 150 Kč se podle mě nevyplat… nový
Wikan 02.12.2012 10:08
Wikan
http://www.czc.cz/msi-h61m-p31-g3-intel-h61/105962 /produkt - za ty penize. (Našel jsem ji za 700kč… nový
Dr1v3R 02.12.2012 12:10
Dr1v3R
Tak pokud ti tahle výbava stačí... nový
Wikan 02.12.2012 12:15
Wikan
USB 3.0 by som ako zbytočnosť nebral.Vzhľadom k tomu čo píšeš, ide o upgrade PC ktorý bude možné bez… nový
jarok 02.12.2012 12:27
jarok
Vím, ale pořád tam je 50% na pořizovací ceně. poslední
Dr1v3R 02.12.2012 13:37
Dr1v3R
Zdroj mám kvalitní 450W Jo, to jsme tu slyšeli už tolikrát. nový
Bounty 01.12.2012 19:20
Bounty
řekněme že proto jsem nenapsal jaký =)))) nový
Dr1v3R 01.12.2012 19:21
Dr1v3R
Tvoj prístup je tak trochu neštandardný... Buď tomu rozumieš lepšie ako profíci z tejto poradne (tým… nový
pme 01.12.2012 19:40
pme
ok, je to Eurocase, jenomže kdybych to napsal rovnou, tak mne ukamenujete. Do jednoho :) nový
Dr1v3R 01.12.2012 19:44
Dr1v3R
Pretože kto ho mal vie svoje... Ale voľba samozrejme ostáva iba na Tebe. nový
pme 01.12.2012 19:47
pme
Právě, mám ho v PC (více druhů) už asi 15let. Ani jednou jsem neměl jedinný problém. Toť má zkušenos… nový
Dr1v3R 01.12.2012 20:01
Dr1v3R
Zálohování taky vypadá jako zbytečnost, než člověk poprvé přijde o data. Až ti starý zdroj odpálí no… nový
Wikan 01.12.2012 20:03
Wikan
Samozřejmě do budoucna počítám s Upgrade GPU, CPU nový
Dr1v3R 01.12.2012 19:40
Dr1v3R

Chýba Ti zdroj, hdd, bedňa, CD/DVD mechanika, monitor, klávesnica, myš... - máš?
Zostavíš si to sám, OS máš?

USB 3.0 by som ako zbytočnosť nebral.Vzhľadom k tomu čo píšeš, ide o upgrade PC ktorý bude možné bez väčších problémov upgradovať aj neskôr (CPU).USB 3.0 zatiaľ nie je natoľko rozšírené ako 2.0, no stále viac a viac príslušenstva v obchodoch má podporu pre 3.0.Aj keď to nevyužiješ teraz, v blízkej budúcnosti určite.

Tvoj prístup je tak trochu neštandardný... Buď tomu rozumieš lepšie ako profíci z tejto poradne (tým nemyslím seba) a radu neporebuješ, alebo potrebuješ radu od niekoho skúsenejšieho.
Trošku "spolupracuj", lebo sa na Teba tí, čo vedia vykašlú...

Pretože kto ho mal vie svoje... Ale voľba samozrejme ostáva iba na Tebe.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru