Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč set-top-box DVB-C je dražší než DCB-T ?

Ja by som zase chcel vidieť "set-top-box DVB-T stejných parametrů"... Už z princípu a použitej technológie to nie je možné porovnať.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny