Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samlib.dll

Dobrý den,
při zapínání notebooku ASUS mám problém, že když ho zapnu, tak po animaci načítáni windowsu vyhodí chybovou hlášku

"Aplikace nebo knihovna c\windows\system32\samlib.dll není platnou kopií. Porovnejte soubor s inst. disketou."

OS: Windows XP

Nelze zapnout ani v nouz. režimu nebo při "poslední funkční konfiguraci", nepomohl ani reinstal (resp. po reinstalu šel jednou zapnout, ale po vypnutí a zapnutí zase stejná chyba.
Jde o nějakou chybu v hardwaru nebo by se to dalo nějak fixnout/obejít, prosím o radu.

samlib.dll pochází z instalace posledního servicepacku*:

 Výpis adresáře C:\WINDOWS\system32

14.04.2008  08:51            64 000 samlib.dll

nemáš nějaký rootkit / louskač hesel v notebooku? *) ale přiznávám, že se neobtěžuju instalacemi aktualizací. kopie je v: C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386\samlib.dll