Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renderování videa

Ahoj
Potřeboval bych doporučit nějaký program na renderování videa.
Natáčím přes fraps. video má vždy cca 15GB.
S těmito programy nemám zkušenosti takm i nějaké doporučte.
Díky

Ono renderovat znamená spíš video vytvářet. Co máte v plánu s tím videem z Frapsu provádět? Jen převést do nějakého jiného kodeku s jiným nastavením (=zmenšit)? Nebo budete video nějakým způsobem upravovat, stříhat, doplňovat efekty atp.?

Chápu. Zkuste tedy Format Factory nebo jiné podobné programy. Důležité je správně nastavit kodek, datový tok (bitrate) a další parametry, které ovlivní výslednou velikost a kvalitu. Na internetu je o tom napsáno poměrně hodně.

Mi jde hlavně o to zmenšení, ale ať kvalita zůstane slušná

Než Vás nějaký rýpal poopraví, tak to raději napíšu rovnou. Kvalita při zmenšení nikdy nezůstane stejná, při správném nastavení bude ale kvalita pro lidské oko stále dobrá a veliksot videa mnohem menší, což je požadovaný efekt. Vždy je nutné najít správný poměr komprimace/velikost/kvalita videa.