Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vyskakující reklamou ve všech prohlížečích

Dobrý den, ve všech prohlížečích na všech www stránkách mi vyskakuje reklama na iPad, tváří se jako odkaz. Dokonce i tady když píšu je ta reklama nahoře v textu. Tváří se jako odkaz, někdy to je slovo lidé, někdy Firefox, narozeniny......
Prosím o radu, jak to dostat z počítače, děkuji.

PS: SuperAntiSpyware nepomohl

tazateli je to už dva roky jedno.

je mimořádně hloupé natahat si adware se spywarem do pc a až pak blokovat zobrazení, ať si jinak z pc posílá ven co chce.
rozumnější je ten pc vyčistit - třeba adwcleaner.
pro ty méně duševně líné postup výš: správce úloh, správce automaticky spouštěných programů, částečně poslouží i log hijackthis.