Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovení na win 7 starter

Dobrý den, mám notebook lenovo s10-3 bez cd-romky původní operační systém zde byl windows 7 starter, ale později byl přeinstalován windows 7 ultimate, potřeboval bych poradit jak operační systém vrtátit zpět na původní. V balení od lenova není žadný instalační balíček. Napadlo mě tovární nastavení přes onekey recovery, ale když se systém přeinstalovával lze z něj dostat ten původní? Předem moc děkuju

přeinstalací nějakého chytráka na ultimate se zrušil záznam pro spuštění recovery partition. pokud tam ten oddíl dodnes leží, je už zřejmě bezcenný.
ve starých windows by možná stálo za pokus nastavit recovery oddíl jako bootovací.
ve win 7 zřejmě vedla cesta ke spuštění přes malou boot partition na začátku, kterou ultimate přepsaly.
nech si od lenova poslat recovery dvd.