Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ohladom netu (predmestie Kosic)

Chcel by som si dat new net lebo mi viazanost uz davno skoncila a chcel by som nejaky rychyly,stabilny,cenovo prijatelny a bez nejakych vyraznejsich agregacii a FUP toto je asi hlavne urcene pre slovenskych userov tu lebo cesky mi velmi s tymto neporadia ale mozna ano :-)

[mod]Doplněna lokalita do titulku (host)[/mod]

A akeho poskytovatela mas teraz?
Barca je odkedy predmestie? ::) Ved to je cast Kosic. Tam musi byt snad vsetko od pevneho DSL az po wifi poskytovatelov, mozno tam ma draty aj antik, skus im zavolat (internet_domacnosti.asp). Wifi tam je asi tiez ale zrovna zhlavy neviem aki poskytovatelia (skus sa pozriet na www.slovanet.sk alebo co ja viem, flexiline.html, skus im zavolat).
P.S. nikomu nerobim reklamu, tie firmy ma zrovna napadli, aj ked nemyslim si o ich sluzbach nic moc...

Atom uz bol kupeny Antikom tusim, takze Antik. Brasko si ho pochvaluje takze ak tam maju draty tak by som sa nebal do toho ist.

No napoly sidliste napoly dedina :-), v podstate byvala dedina kedysi zakomponovana do mesta, alebo co ja viem, az taky pamatnik nie som :-) Je to cast mesta (okrajova).