Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Glaxy Y - Problém s instalací Jelly Bean ROM

Zdravím, mám problém s telefonem Samsung Galxy Y. Chtěl jsem si do něj nainstalovat Android Jelly Bean ROM z této stránky: http://droidscrap.com/2012/08/how-to-install-custo m-android-4-1-jelly-bean-rom-on-samsung-galaxy-y-s 5360/ . A řídil jsem se podle instrukcí, ale stalo se to, že se to seklo při spouštění, když se zobrazí Samsung Galaxy Young GT-S5363. A nevím, co s tím a potřeboval bych pomoc, protože já ten mobil opravdu potřebuji. Předem děkuji za každou radu.

Note : Your phone must be rooted and should be installed with ClockworkMod Recovery.

mal si?

P.S. a hned navrchu comment

hi…. the instalation as been failed.
it not work, i do not recomend,now i’m trying to restore a my GY but it’s too hard.

to je fakt super firmware, kup si dalsi telefon a tiez tam naflashuj taku super vec. Potom budes mat zbierku mobilov vo vitrine.