Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa na youtube se sekají

Asi před tydnem jsem cistil pocitac a znova jsem nainstaloval originalni Windows 7 64bit profesional. Taky jsem nainstaloval z CD graficky ovladac ktery jsem nasledne aktualizoval pres internet. Potom jsem nainstaloval novy Adobe flash player a aktualizoval directx 11. Ale kdyz si chci prehrat jakekoliv video na youtube v nejvyzsi kvalite tak to jde trochu sekave i kdyz to pred tou preinstalaci slo na plno perfektne bez jakehokoliv seknuti. Jinak mam herni počitač s grafikou Nvidia Geforce GTX 465, procesor AMD Phenom II X4 945 processor 3.00 Ghz, RAM 4 GIGA. poraďte prosím co dělat aby to šlo zase normalne.

Zkontroloval jsem to a ovladač grafiky mám spravnej, v Adobe Flash playeru jsem zkusil vypnout Hardwarovou akceleraci ale je to furt stejný, síťový ovladač mám taky aktuální. Google chrome uz nejakou dobu nemam nainstalovanej, pouzivam Operu takze v tom by problem bejt snad nemel ale zkousel jsem vyhledat problemy s internetovym pripojenim a naslo me to ze NENÍ SPUŠTĚNA SLUŽBA DPS a v závorce u toho bylo něco jako (Diagnostic Police). Vubec nevim co to znamena. Nemuze to mit neco spolecnyho s timhle ?

Je mi záhadou proč se uživatelé sekajících se prohlížečů chlubí sestavou.. a proč se nikdo nepozastaví nad takovou informací ale nabízí instalaci flešového přehrávače, čištění registrů, mazání složek, přeinstalaci. Nikdo nedává relevantní odpověď a to ani na stránkách opera česky, ani na různých fórech. Na Odpovědích se také ptá na podobný problém a ptá se mnoho lidí. Je to snad důvod ke koupení nového počítače? Proč se tohle nestávalo dřív, před lety? www.odpovedi.cz Po vyzkoušení zastaralých verzí Opery podle návodu ( viz.odkaz) mě napadá jedna věc, že s vývojáři Opery spolupracuje výrobce PC komponentů a tlačí na nás abychom koupili dražší počítač. A flashem od Adobe to není. Opravdu ne.