Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta nenájdena

"manual k doske je nanic" - keď myslíš...

"je tam pisane len ako nainstalovat CD nič viac" - nie je to pravda...

"A ten bios mám asi problém ja sa v nom neviem hnut vôbec" - to je ale problém, skús si niekoho k tomu zavolať.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny