Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spojení dvou pdf souborů o velikosti A5 do jednoho o A4

Ahoj přátelé,

chtěl bych se Vás zeptat. Mám v ruce dva pdf soubory o velikosti papíru A5, jsou to letáčky. A chtel bych z nich udělat jeden soubor A4, aby byly těsně u sebe, je nějaký program (asi před dvouma rokama jsem něco takového myslím viděl) který toto dokáže. Tzn. že budu mít třeba "pracovní plochu" s dvěmi plochami o velikosti A5,a do nich vložím dané pdf soubory a budu to moci uložit jako jednu stranu A4.

Děkuji moc

já to zkoušel třeba přímo v pdf creatoru,ale to je jako ostatní, mam dve A5 (na stojato) a ono mi je to spojí za sebe,pricemz mi to ani neudela tu A5-A5,ale proste dve stránky a to ja nechci,ja potřebuju vedle sebe nalepit k sobe a aby z toho byla jedna A4

zkusím ten cos napsal