Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Total Commander - problém s přepínáním Alt+Tab

Ahoj, sice nedoufám, že existuje nějaké řešení tohoto problému, ale řekl jsem si, že se zkusím zeptat. U Total Commanderu mám problém s přepínáním z jiné aplikace pomocí Alt+Tab - okno TC se nedostane do popředí, je nutné stisknout ještě Enter. Ale ne vždy, někdy se přepne hned. Mám verzi 6.55, ale tenhle jev už je tuším někdy od verze 6.x. Jednu dobu dokonce myslím bylo v okně s ikonama (Alt+Tab) přepínaných programů u TC poznámka, aby se stisknul ten Enter. Už jsem si na to skoro zvyknul, ale někdy to je otrava.

Takže otázka zní: dělá vám to taky? Existuje nějaké řešení? Systém WinXP Home SP2.

Stejný systém, stejný TC, nedělá.

Spuštěna okna Excel, Word, ICQ, FF a TC - přepínání mi funguje úplně normálně (stačí Alt-Tab); jedno, zda je TC maximalizovaný nebo minimalizovaný.

edit: nebude to druhotný (nezdokumentovaný) důsledek nějakého nastavení v Konfigurace? Já teda TC hodně měním k obrazu svému...

Nemam pustenych az tolko aplikacii ze by im zaberal miesto na liste, TC a firefox sa na listu zmestia vpohode :)) V praci este outlook, pvcs, nejaky editor a konzola, to sa este zmesti :-)
Ono niekedy potrebujem spustit TC 2x (pri porovnavani adresarov), to ide potom tiez skryvat do tray?

Len keby sa dalo odstrániť to hnusné Total Comander (2), Total Comander (3). Možno si o mne teraz všetci pomyslíte, že mi hrabe, ale ja práve preto nechcem spúšťať TC viacnásobne, lebo potom ma za tie popisy ide rozhodiť. Hlavne ak vypnem ten prvý a ostane mi na lište (2), (3).3-[

Ak si das porovnat adresare podla obsahu, tak je ten TC nepouzitelny dokial tie vysledky nezavres. Ak chcem porovnavat jednotlive subory a nechat otvorene tie vysledky vyhladavania (chcem vidiet ktore subory boli zmenene - druhym TC porovnam tie konkretne subory, aby som videl co v nich bolo zmenene), tak potrebujem druhy TC.
P.S. zalozky ti v tomto pripade nepomozu...
Aj tak nevidim vyznam minimalizacie do traya, resp. nevidim vyznam minimalizacie :-) Ja som TC asi ani vzivote neminimalizoval, naco? :-) TC mam asi na 2/3 obrazovky (vpravo dole) a ikony na ploche mam "okolo" neho (po lavej a hornej hrane)...

P.S.2. na spustanie casto spustanych programov mam zastupcov v "paneli rycleho spustania" vlavo dole na liste...

Takhle to smysl dává. Nicméně opakuji, že každému vyhovuje něco. Co tobě přijde divný, jiný by oplakal. Řekl bych, že je to úplně normální. Mně třeba přijdou k ničemu ikony na ploše. Podle mě je mnohem lepší uživatelskej toolbar pojmenovanej tvrdou mezerou a k tomu vypnutej Quick Launch. Zabrané místo skoro nulové, množství zástupců téměř neomezené.