Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí PC při spuštění AVIčka

Ako máš nastavené v tých "snad všechny druhy přehrávačů na Avi (BSko,VLCčko,MXko,...)" video render type, alebo output type, alebo neviem ako sa to volá všade...???

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny