Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal - možnost přijímat peníze stále není

Podle zprávy vydané PayPal by mělo mít pár dalších zemí včetně ČR od 14.9. možnost přijímat platby.

Bohužel na mém účtu se od té doby nic nezměnilo, stále píše, že účet mohu použít pouze k placení.
Support na PayPal si hraje na mrtvého brouka (zřejmě jsou zahlceni dotazy).
Je tu někdo, komu český účet přijímat platby umožňuje ?

Takze dnes rano jsem dostal odpoved od PayPal.

Strucny preklad:
Muzu svuj ucet pouzivat pro platby, popr. pro vraceni penez z neuskutecnenych plateb (zvlastni :-)).
Za nastalou situaci se omlouvaji a mam byt trpelivy. Zadna odpoved na dotaz, takze pokracuji v bombardovani...

zas 16 miliónů barev, já bych je střílel - proč má ten blbý obrázek čtvrt mega?
toto je u mě počítačová negramotnost :-(

jinak jsem zrovna někomu platil kartou 12eurofufníků, měl účet u paypalu, teď jsem koukal na vyúčtování co si strhla banka a možná kromě pětikačky za mezibankovní převod nic navíc. právě pro takovéto malé platby je to skvělé že je to neprodražuje.
jinak škoda že nemají web v češtině, přece jen jak jde o prachy jde o všechno.
ještě: dík za odkaz na marigoldí článek

no ja si vcera zalozil ucet a zvolil typ Personal

stvoril Donate button a dal jej na stranky - testovacka...
- dnes mi prislo, ze mi nejaky dobrodinec pres kartu stranky zadotoval ->> zmenil sem Personal na Premier, bo jinak bych to nemohl prijmout...

takze tak...

PayPay neznam, takze budu psat za PayPal.
Pokud mas povoleny internetbanking pres banku, znamena to, ze platis kartou - musis obchodnikovi poskytnout udaje o sve karte, vcetne overovaciho cisla, jmena, platnosti.
Pokud se nekdo k temto udajum dostane, muze je zneuzit. Ty z toho pak mas problemy s dokazovanim, ze jsi dane zbozi nekoupil, problmy s reklamacemi apod.
Banky nabizi sluzby, jako jednorazove platebni karty - nejde ve skutecnosti o platebni kartu, ale pouze o cislo, pridelene ro jednu platebni operaci nebo moznost zamknout platebni kartu a odemknout ji jen po dobu operace. Oba zpusoby jsou pro uzivatele otravne.

Placenim pres PayPal nikam sve udaje neposilas. Identifikovan jsi pouze jako uzivatel PayPal, obchodnik nedotane zadne tve udaje (karta apod.), pouze uvidi, ze prisla platba od tebe jako uzivatele PayPal. Platba je provedena okamzite, neceka se na strzeni penez z uctu nebo probehnuti karetni operace.