Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie počítača s televízorom

Mám notbook s VEGA výstupom a staršiu plazmu Panasonic so vstupmi scart, komponent a hdmi, ktorý mám už obsadený satelitom. Rád by som si prezeral videá z PC na TV. Na Googli som našiel kábel VGA do CINCH (RCA), ale pri jednom bolo upozornenie, že nie je vhodný na spojenie TV s PC. Prosím, poraďte, či existuje kábel na toto prepojenie? Alebo budem musieť kúpiť video konvertor?

Nevŕtajme sa už v nezmysloch, nemám rád hádky, preto sa ospravedlňujem všetkým, ktorým som sťažil otváranie môjho obrázku. Dúfam, že to stačí na ďalšiu komunikáciu. Teraz k veci: Mám tv Panasonic model TH- 42PX7E, botbook Asus X51L s VGA pripojením na externý monitor.