Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajedu na Plochu

Ahoj,ráno sem zapl pc bez problému i vypl. Ted přijdu dom, zapnu pc zapne se a na obrazvoce obrázek desky asi tak cca1minuta 30 sec (Nenormální) potom se mi ukáže co mám připojené za hdd asi 3sec (normálni) pak mi začne v levo nahoře blikat čárka (normální) a napíše mi to "Reboot and Select proper Boot divece or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" < Nenormální.

Dal jsem restart najel do biosu nastavil sem to aby bylo všechno defualt uložil sem to, zmizel sem. a furt. Co stím dělat prosím?

to M se tam asi nevlezlo je to možné. ale ten hard disk je teda na prvním místě a furt to piše tu blbost i ten obrazek desky je tak cca 1minutu a 30sekund. Já to nechápu vy asi taky ne? Jak je to možné že z ničeho nci to udělá takovou blbost ten počítač? To je zvláštní a nepochopitelná věc!

Aha dobře díky uvidíme. napišu jednomu známemu at na to koukne. Jinak, jak je možné že s těma počítačema jsou furt nějaké potíže? Furt někdo stím něco má. Já od narození ještě neměl počítač abych sním nemusel řešit nějaký problém, nechápu to. opravdu