Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení PC

Dobrý den,
Jmenuji se Denis a je mi 15 let a jak už je to v našem věku časté jsem HRÁČ . Bohužel jsem se snažil o zrychlení PC pomocí programu Advanced SystemCare . Po dokončení 'Skenování' a následné 'opravy' jsem zapl jejich turbo boost a očekával zrychlení . Ke zrychlení došlo ale až moc ! Pro představu to vypadalo takto Běžím se svým panáčkem super rychlostí a někdy se dokonce chtě nechtě teleportuju . Nikdy předtím se mi taková věc nestala a nevím co dělat aby se to vrátilo do původního stavu. Zkusil jsem to odinstalovat ale NIC furt to nepomohlo a počítač stále pokračuje ve své super rychlostí a teleportování . Za odpověď nebo radu dopředu děkuji .

Body obnovy se často dělají automaticky, zkus nějaký vybrat a vrátit zpět.

A pro příště si pamatuj - zrychlení počítače se provádí za pomoci peněz, kterými koupíš novej HW a upgraduješ stávající počítač. Žádnej zázračnej program na to neexistuje, je to jen placebo.