Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu který notebook mám koupit synovi k vánocům...

Zdravím, jak už bylo řečeno. Herní notebook seženete za 30000 minimálně a taky to neni žádnej šlágr. Za to herní pc složíte za 20000 ani ne. Složit si ho můžete často i u prodejce, jen za to dáte o cca 500Kč víc. Myslím si ale, že je určitě lepší dát 20500 do herní mašiny která bude tak 10x výkonnější, než notebook za 30000.

Intel Core i5 - 2430M CPU @ 2.40GHz, 6,0GB RAM, Grafika: AMD Radeon HD 6700M Series s 2GB pamětí, HDD 750GB.

Ne 30000 nýbrž necelých 18000 :-), ale je fakt že kdyby to šlo do stolního tak to bude o nějaký ten peníz levnější. Jenže když potřebuju noťas tak mi nic jiného nzebývá.