Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamera v kombinaci s ADSL modemem nefunguje

Ahoj,pls potřebuji pomoc, mám webkameru LogitechQuickCam Chat a ADSL modem Aethra, obě zařízení připojuju přes USB,když je kamera zapojená do USB sama tak funguje naprosto v pořádku (vidím obraz), ale nedejbože abych zapojil i modem to pak ten modem nefunguje a jediné řešení je abych vypojil kameru, naopak když mám prvně zapojenej modem a potom zapojím webkameru tak webkamera hlásí, že už je využívána jinou aplikací nebo nelze najít preferovaný videozdroj (ve skypeu), driverama to určitě není ty sou nainstalovaný dobře.
Díky za pomoc.

ano, s tím jsem se už setkal. USB DSL modem si jednoduše řečeno rezervuje téměř celou šířku pásma a znemožní provoz jiných USB zařízení s většími objemy přenášených dat. "potkal" jsem to u DSL modemu Sagem a kamkodéru, a taky jsem napřed nevěděl odkud vítr fouká.

Řešení je jedno: vyhodit sračkovitý USB DSL modem a koupit DSL router.

USB berlička.

můžeš zkusit přidat další USB řadič do PCI (ale to je moje teorie, netuším, zda bude účinná). Ale je to totéž jako opravovat defekt na autě tím, že místo pneumatiky namontuješ staré dřevěné kolo ze žebřiňáku. Správné řešení je DSL router. USB modemy jsou obecně na ústupu, a to i v našem Banánistáně.