Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nejde spustit hra

Zdravím všechny,prosím o radu.nejde spustit hra bejeweled twist,dříve šla,než jsem v té hře v jejím menu cosi zmáčkl a po znovu spuštění se objeví černá obrazovka s nápisem mode not supported+nejaké rozlišení v H.a Kh.,nevíte někdo jak to rozlišení nastavit zpět?děkuji za radu
hry.poradna.net (karel)

to právě nevím,zas tak se v tom nevyznám.přímo v té hře v menu jsem něco potvrdil a od té doby nejde spustit,stahnul jsem jí znovu a stejně to nejde,nevím kde nastavit rozlišení,když se neotevře