Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání na Youtube

Dobrý den, mám problém s velikostí mého videa.Nemám nějaký extra počítač, ale video je vždycky menší než má být.Frapsem nahrávám s Half-Size a 26 FPS.Nevíte jak mám tento problém vyřešit ? Kde to zvětšit ? Děkuju

Co to znamena "menší než má být"? Ked nahravas half size tak ma predsa rozlisenie polovicne jak bolo to co si nahraval. Rozlisenie vidis v pravy klik - vlastnosti. Skus napisat jasnejsie jaky mas problem a co chces dosiahnut. Na zvacsenie v prehravaci staci kliknut na maximalizovat okno.