Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se přihlásit na skype/facebook

Dobrý večer, mám problém s připojením na skype/facebook. Internet mám přes kabel a dříve cca před rokem jsem problémy neměl. Zkusil jsem stáhnout jiný prohlížeč a zjistil jsem. že stahovat taky nejde. Při připojování na skype mi to píše, že mám zkontrolovat připojení k internetu. Budu rád za jakoukoliv radu děkuji. (nejsem nějak zkušený)

A co teda ide? Webstranky idu, alebo nejde nic?
Stahovani nejde - co to pise?
Vseobecne je dobre skusit vypnut vsetky antiviry, ak ides cez nejaky router skusit pripojit PC napriamo bez routra, skontrolovat nastavenie TCP/IP (sietovka - vlastnosti) a dat vsetko na automaticky, pozret si vypis prikazu ipconfig -all

Skus v nastaveniach prehliadaca skontrolovat ci neni nastavene nejake proxy, nastav ze ziadne. Tie nastavenia TCP/IP a hlavne DNS nastav na automaticky. Ked to nepojde tak asi najjednoduchsi bude reinstall Win (resp. vstavane recovery).
Mozes skusit predtym vytvorit noveho usera (skuspina superuser alebo administrators) a prihlas sa pod nim, ci sa nieco zmeni. Alebo aj na test na chvilu vypnut windows firewall, potom ho zas zapnut. A hlavne skontrolovat ten datum.