Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ICQ přihlášením

Zdravím!
Vyskytl se mi takový problém - do počítače se mi dostal ten prevít trojskej kůň a asi mi nějak zablokoval nebo změnil heslo na ICQ a teď mě to vůbec nechce přihlásit. Ale přitom sestra s přihlášením na tom samém počítači nemá žádné potíže..
Už si nevím rady a nové ICQ se mi zakládat nechce, tak bych Vás chtěla poprosit o radu. Předem děkuji!

Je to 5.1 a hlásí mi to, že je heslo neplatné, že mám zkusit Caps Lock a nebo změnit jazyk klávesnice.. Ale nic z toho nemám špatně... Jinak jsem zkoušela ten Messenger key, ale to mi zase píše, že to heslo není uložené v počítači.. Díky!