Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exchange - Nemoznost mountnout store

PC Spec:
Intel P4 2,8Ghz
1GB RAM
2x160GB SCSI disky (stripping)
SBS 2003

Zniceho nic byl server totalne vytizenej, tak jsem se podival do konzole sprava serveru - exchange a v tu chvili modra smrt - restart.
Po restartu se neprimountovaly priv1.edb a pub1.edb (nekonzistentni file).
Obnovit neslo, corrupted logs.

Tak jsem po chvili googlovani pustil ESEUTIL (Z:\Backup Files\eseutil2>eseutil.exe /p d:\Exchange\mdbdata\priv1.edb)
Priv1.edb ma cca 30GB, toto trvalo necele 4 hodiny.
Pote jsem to pomoci eseutil /d defragmentoval, nakonec pomoci eseutil /mh zkontroloval konzistenci dat. Musi to byt v CLEAN STATE.

Pote uz slo stores namountovat.

PS: toto neni dotaz, toto je jen mininavod jak v pripade nemoznosti mountu postupovat. :)

Zkus přijmout omluvu za můj, v podstatě blbej, příspěvek ze včerejška. Samozřejmě, že pokud se někdo dostane do problémů a tvůj příspěvek mu je pomůže vyřešit, je to určitě i naplnění cíle se kterým autoři tuhle poradnu zakládali.
Začínám se bohužel čím dál častěji přistihovat, že se chovám jak "malicherný prskavý dědek".
Takže ještě jednou --> Omlouvám se.

jo, to jsem myslím už taky někomu radil, možná to už bylo i tady, ale spíš na "staré červeno-černo-žluté" Gottzille

P.S.: člověk by až nevěřil, co srandy si člověk užije s MS produkty, to já si s velmi občasným (asi zatím 2x za 7 let) použitím "load fixup", upgradovacím "load convert" a častějším "load compact" moc neužiju :-D8-):beer:

edit: to není rýpání, ale alternativa ;-)